Vigor - компресиран 99 % кислород 8л

800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Шифра на производ: Vigor - компресиран 99 % кислород 8л
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 

Vigor - компресиран  99 % кислород 8л -80 вдишувања

 

Vigor боцата со  99% кислород е идеална за секојдневна употреба кај спортисти, лица со ХОББ,  за подобрување концетрација како и за сузбивање на мамурлукот.

Боцата е компресирана, лесна и со мал волумен.

Кислородот е од помош при:

хроничен умор

белодробна болест

искачување планини 

 
репарација на мускулно ткиво после вежбање
 
подобрување на концетрација
 
подобрување на мамурлук
 
главоболка и мигрена
 
намален имунитет
 
рехабилитација

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS