Вапорајзери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 RUBI-BLACK -вапорајзер за течни екстракти
Rubi - вапорајзер за течни екстракти Упатство за употреба: 1. Пред употреба наполнете ја целосно б..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
Da Vinci - вапорајзер за растителен материјал и екстракти
Da Vinci Portable Vaporizer 220V UK - вапорајзер за растителен материјал и екстракти Упатство за ..
10.500 MKD
без ДДВ: 8.899 MKD
G Pen Elite - вапорајзер за растителен материјал
G Pen Elite - Ground Material (вапорајзер за растителен материјал) Упатство за употреба: 1.&nb..
7.900 MKD
без ДДВ: 6.695 MKD
G Pen Pro - вапорајзер за растителен материјал
G Pen Pro – Ground Material(вапорајзер за растителен материјал) Упатство за употреба: Регис..
5.300 MKD
без ДДВ: 4.492 MKD
K-Pen - вапорајзер за растителен материјал
Kandypens K- Vape (вапорајзер за растителен материјал) Упатство за употреба: Пакувањето сод..
5.200 MKD
без ДДВ: 4.407 MKD

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS