СРЕБРИЦА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сребрица - колоидна сребрена вода 500 мл
Сребрица - колоидна сребрена вода 500 мл max 15 ppm   Медицинската улога на среброто в..
598 MKD
без ДДВ: 507 MKD

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS