СИЛИМАРИН - органско семе за DETOX на црниот дроб

650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Шифра на производ: СИЛИМАРИН - органско семе за DETOX на црниот дроб
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
100%ОРГАНСКИ ПРОИЗВЕДЕНО
СОМЕЛЕНО СЕМЕ ОД Silybium marianum
 
ГО ЧИСТИ И ОБНОВУВА ЦРНИОТ ДРОБ
-се зема при покачени црнодробни ензими
-инфективни и неинфективни хепатити
-пациенти со докажен канцер (со или без терапија) 
-при земање на било какви хемиски лекови
-при зголемен внес на алкохол и мрсна храна
-здрави лица за детоксификација
 
Силимарин е главната состојка на сите апчиња и чаеви за детоксификација.
Само со конзумирање на чисто семе од силимарин, се постигнува максимален ефект.
Една пакување содржи доволно за редовно конзумирање еден месец .
 
Припрема
- во вид на топол напиток
-како додаток во храна или пијалоци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS