RUBI-BLACK -вапорајзер за течни екстракти

3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
Производител: Kandypens - USA
Шифра на производ: RUBI-BLACK -вапорајзер за течни екстракти
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Rubi - вапорајзер за течни екстракти
Упатство за употреба:
1. Пред употреба наполнете ја целосно батеријата на уредот преку USB портата се додека
индикаторот не свети бело. Бело = Наполнето. Црвено = Слаба батерија. Трепкање црвено
= Батеријата е празна.
2. Полнење на вашиот RUBI pod - кертриџ: отстранете го силиконскиот капаче од страната на
кертриџот, наполнете го со есенцијално масло/екстракт. Не го преполнувајте кертриџот.
Повторно вратете го силиконскиот капаче.
3. Откако ќе го наполните RUBI pod - кертриџот, ПРЕД да го ставите во пенкалото/батерија,
повлечето малку воздух низ отворот/муштиклата на кертриџот. Овој чекор повторете го 3-
5 пати за најдобри резултати.
4. Вметнете го наполнетиот RUBI pod - кертриџ во пенкалото/батерија додека кертриџот не
кликне и не се намести на својата позиција. Уредот е спремен за употреба.
За повеќе информации, поддршка или прашања, Ве молиме посетете ја страницата
ILOVEMYRUBI.COM
Сериски број: означен на пакувањето
Производител: Kandypens, USA
Гаранција: доживотна гаранција САМО НА БАТЕРИЈАТА
Увозник: ДТПУ Промедика дооел, ул. Св.Кирил и Методиј бр.50, 1000, Скопје

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS