VIGOR - 99% кислород

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Vigor - компресиран  99 % кислород 8л
  Vigor - компресиран  99 % кислород 8л -80 вдишувања   Vigor боцата со &nbs..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Vigor - компресиран  99 % кислород 12л
  Vigor - компресиран  99 % кислород 12л -120 вдишувања   Vigor боцата со &n..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS