Останато

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички
FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички Се препорачува замена после активно носење о..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички   - кутија со 10
FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички Се препорачува замена после активно носење о..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Maybe Baby  тест за овулација
Maybe Baby ™ e мини микроскоп за одредување плодни и неплодни периоди кај жената. Тестот за о..
1.770 MKD
без ДДВ: 1.500 MKD
Odaban
ODABAN - антиперспирант со гарантиран успех и тоа со само едно прскање НЕДЕЛНО! Ефикасен во т..
885 MKD
без ДДВ: 750 MKD
Кинези трака 5 метри
Кинези трака за третман и превенција на мускулоскелтна болка  ..
930 MKD
без ДДВ: 788 MKD
Маска за заштита од воздушно загадување
Маска за заштита од воздушно загадување -со заменлив филтер кој трае 20-40 часа - изработена од неоп..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Преносен концентратор на кислород
- најлесниот, најмалиот и најтивкиот концентратор на кислород наменет за пациенти кои често патуваат..
82.600 MKD
без ДДВ: 70.000 MKD
Ракавици од нитрил за еднократна употреба, без талк и латекс, сини 1000 парчиња
Заштитни  сини нитрил ракавици без талк и без латекс. Не прават алергија и се наменети з..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Солукс ламба со инфра-црвено зрачење
Терапевтски уред кој емитува инфра црвено зрачење. Со загрењвањето со помош на инфра црвените зраци ..
1.699 MKD
без ДДВ: 1.440 MKD
Филтер за маска за заштита од воздушно загадување
Филтер за маска за заштита од воздушно загадување - се менува после активно носење од 20-40 часа..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Vigor - компресиран  99 % кислород 12л
  Vigor - компресиран  99 % кислород 12л -120 вдишувања   Vigor боцата со &n..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS