Ноќна апнеа

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SleepOne Auto CPAP
Опструктивна ноќна апнеа - CPAP уред со континуиран позитивен притисок   Синдромот н..
47.200 MKD
без ДДВ: 40.000 MKD
Врз основа на 1 оценки.

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS