MAYBE BABY тест за овулација

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Maybe Baby  тест за овулација
Maybe Baby ™ e мини микроскоп за одредување плодни и неплодни периоди кај жената. Тестот за о..
1.770 MKD
без ДДВ: 1.500 MKD

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS