Инхалатори

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Инхалатор Happyneb III
 HAPPYNEB e професионален тивок но моќен подвижен инхалатор, веднаш спремен за брза и ефикас..
3.720 MKD
без ДДВ: 3.543 MKD
Инхалатор Piconeb
PICONEB е наејкономичната и најпрактичната опција на инхалатор на пазарот.PICONEB е произведен од..
2.360 MKD
без ДДВ: 2.248 MKD
Инхалатор А440
ОПИС Карактеристики на производот: земја на потекло: Италија  гаранција: 1..
2.310 MKD
без ДДВ: 2.200 MKD
Инхалатор детски - куче/пингвин
Педијатриските инхалатори имаат атрактивен дизајн на куче и пингвин создаден да им го приближи пр..
3.150 MKD
без ДДВ: 3.000 MKD
Сет маска, црево и капсула за инхалатор
Сет маска, црево и капсула за инхалатор ..
1.189 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Vigor - компресиран  99 % кислород 8л
  Vigor - компресиран  99 % кислород 8л -80 вдишувања   Vigor боцата со &nbs..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Vigor - компресиран  99 % кислород 12л
  Vigor - компресиран  99 % кислород 12л -120 вдишувања   Vigor боцата со &n..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS