Помагала

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Alpine Pluggies Kids - силиконски тампони за заштита на детски уши од вода и бучава
Alpine Pluggies Kids се  силиконски тампони за заштита на детски уши од вода и бучава Помага..
762 MKD
без ДДВ: 762 MKD
FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички
FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички Се препорачува замена после активно носење о..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички   - кутија со 10
FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички Се препорачува замена после активно носење о..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
FFP3 маска со 95% заштита од PM честички - шарена
НОВО!!! N95 Маски за заштита од аеро загадување!!! -N95 маска со пет (5) слоја на заштита со акти..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Maybe Baby  тест за овулација
Maybe Baby ™ e мини микроскоп за одредување плодни и неплодни периоди кај жената. Тестот за о..
1.770 MKD
без ДДВ: 1.500 MKD
SleepOne Auto CPAP
Опструктивна ноќна апнеа - CPAP уред со континуиран позитивен притисок   Синдромот н..
47.200 MKD
без ДДВ: 40.000 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Инхалатор Piconeb
PICONEB е наејкономичната и најпрактичната опција на инхалатор на пазарот.PICONEB е произведен од..
2.360 MKD
без ДДВ: 2.248 MKD
Инхалатор А440
ОПИС Карактеристики на производот: земја на потекло: Италија  гаранција: 1..
2.310 MKD
без ДДВ: 2.200 MKD
Инхалатор детски - куче/пингвин
Педијатриските инхалатори имаат атрактивен дизајн на куче и пингвин создаден да им го приближи пр..
3.150 MKD
без ДДВ: 3.000 MKD
Кинези трака 5 метри
Кинези трака за третман и превенција на мускулоскелтна болка  ..
930 MKD
без ДДВ: 788 MKD
Концентратор на кислород InogenOne G2 6L
мобилна батерија за работа 10 часа   количка за транспорт   Производств..
241.500 MKD
без ДДВ: 230.000 MKD
Концентратор на кислород InogenOne G2 6L
мобилна батерија за работа 10 часа   количка за транспорт   Производств..
241.500 MKD
без ДДВ: 230.000 MKD
Маска за заштита од воздушно загадување
Маска за заштита од воздушно загадување -со заменлив филтер кој трае 20-40 часа - изработена од неоп..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Преносен концентратор на кислород
- најлесниот, најмалиот и најтивкиот концентратор на кислород наменет за пациенти кои често патуваат..
82.600 MKD
без ДДВ: 70.000 MKD
Ракавици од нитрил за еднократна употреба, без талк и латекс, сини 1000 парчиња
Заштитни  сини нитрил ракавици без талк и без латекс. Не прават алергија и се наменети з..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Солукс ламба со инфра-црвено зрачење
Терапевтски уред кој емитува инфра црвено зрачење. Со загрењвањето со помош на инфра црвените зраци ..
1.699 MKD
без ДДВ: 1.440 MKD
Филтер за маска за заштита од воздушно загадување
Филтер за маска за заштита од воздушно загадување - се менува после активно носење од 20-40 часа..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Vigor - компресиран  99 % кислород 8л
  Vigor - компресиран  99 % кислород 8л -80 вдишувања   Vigor боцата со &nbs..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS