Маска за заштита од воздушно загадување

1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Шифра на производ: Маска за заштита од воздушно загадување
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Маска за заштита од воздушно загадување -со заменлив филтер кој трае 20-40 часа - изработена од неопрен

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS