ODABAN антиперспирант

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Odaban
ODABAN - антиперспирант со гарантиран успех и тоа со само едно прскање НЕДЕЛНО! Ефикасен во т..
885 MKD
без ДДВ: 750 MKD

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS