DISPODERM за лузни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DISPODERM   гел за лузни
DISPODERM силиконски лепенки и гел за третман на лузни -израмнување на испакнати луз..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
DISPODERM лепенка 5 х 30 цм за лузни
DISPODERM силиконски лепенки и гел за третман на лузни -израмнување на испакнати луз..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS