Прочистувачи на воздух

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички
FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички Се препорачува замена после активно носење о..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички   - кутија со 10
FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички Се препорачува замена после активно носење о..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
FFP3 маска со 95% заштита од PM честички - шарена
НОВО!!! N95 Маски за заштита од аеро загадување!!! -N95 маска со пет (5) слоја на заштита со акти..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Маска за заштита од воздушно загадување
Маска за заштита од воздушно загадување -со заменлив филтер кој трае 20-40 часа - изработена од неоп..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Преносен концентратор на кислород
- најлесниот, најмалиот и најтивкиот концентратор на кислород наменет за пациенти кои често патуваат..
82.600 MKD
без ДДВ: 70.000 MKD
Прочистувач на воздух PA 600
Прочистувач на воздух со јонизатор, HEPA филтер, филтер со активен јаглен и плазма генератор ..
4.450 MKD
без ДДВ: 3.771 MKD
Врз основа на 2 оценки.
Филтер за маска за заштита од воздушно загадување
Филтер за маска за заштита од воздушно загадување - се менува после активно носење од 20-40 часа..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Прочистувач на воздух VK 6008
 ЈОНИЗАТОР/ ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ GRUNLUFT VK 6008D СО 6 ФИЛТРИ   1. Јонизатор ..
29.900 MKD
без ДДВ: 25.339 MKD
Навлажнувач на воздух - ултрасоничен UM 1450
Навлажнувач на воздух - ултрасоничен UM 550 Овој апарат обезбедува соодветна влажност на водухот ..
3.304 MKD
без ДДВ: 2.800 MKD
Vigor - компресиран  99 % кислород 8л
  Vigor - компресиран  99 % кислород 8л -80 вдишувања   Vigor боцата со &nbs..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Vigor - компресиран  99 % кислород 12л
  Vigor - компресиран  99 % кислород 12л -120 вдишувања   Vigor боцата со &n..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS