FFP3 маска со 99% заштита од PM честички

350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Производител: Delta plus - Франција
Шифра на производ: FFP3 маска со 99% заштита од PM честички
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

FFP3  маска со 99% заштита од PM  честички

Се препорачува замена после активно носење од 20-40 часа, во зависност од загаденоста.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Начин на купување

На IPSUM интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • sales@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

IPSUM © 2019. UKION SHOPS