Anti Wrinkle

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Advanced Filler - dry skin
Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-Wrinkle Cream Dry Skin 50 mL   Optim..
5.800 MKD
без ДДВ: 4.915 MKD
Advanced filler - normal/combined skin
Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-Wrinkle Cream Normal to Combination Skin 50 mL Optim..
5.800 MKD
без ДДВ: 4.915 MKD
Advanced Perfecting Shield SPF30
Advanced Perfecting Shield SPF30 Daily Urban Defense Antioxidant-Anti - pollution COMPLEXIO..
3.800 MKD
без ДДВ: 3.220 MKD
R [II] Eyes
R [II] Eyes RHA® Eye Contour Suitable For Sensitive Skin 15 mL Specifically designed for the e..
3.300 MKD
без ДДВ: 2.797 MKD
RE[COVER] COMPLEXION SPF50
RE[COVER] COMPLEXION SPF50 High Coverage Corrective Foundation 7.5 G   The..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
RHA® Micellar Solution
RHA® Micellar Solution                    &nb..
1.900 MKD
без ДДВ: 1.610 MKD
RHA® Serum
RHA® Serum Regenerative Skin Concentrate 30 mL The highest concentration of RHA® patented ..
5.800 MKD
без ДДВ: 4.915 MKD
RHA® x VCIP Serum
RHA Serum® x VCIP Vitamin C Skin Perfector 30 mL RHA® x VCIP SERUM brings together RH..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD

Начин на купување

На TEOXANE (IPSUM) интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • +38970221389 +38970221389
  • gavrilovski@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

TEOXANE © 2019. UKION SHOPS